українська російська англійська
У Київській області відкрито будинок для людей похилого віку
14.08.2012 | 15:16
Київська ОДА

На Миронівщині за участю голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, голови Миронівської районної державної адміністрації Валентини Усик відбулося урочисте відкриття стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування в селі Зеленьки.

«Такі соціальні будинки на Київщині будуються у кожному районі, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Ми повинні думати та піклуватися про літніх людей, життя яких склалося не досить добре, або які на старість залишилися самі і потребують догляду та допомоги».

На ремонт та реконструкцію стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування було виділено кошти з державного бюджету, також допомогли  небайдужі.

Упродовж чотирьох років приміщення було у занедбаному стані.  Під час реконструкції будівлі повністю замінили всі комунікації, зробили сучасний ремонт та забезпечили новими меблями. У ході реконструкції будинку для похилого віку були враховані потреби людей з обмеженими фізичними можливостями. Сьогодні у будинку проживає 12 осіб. Загалом стаціонарне відділення розраховане на 50 самотніх осіб, але наразі його потреба складає 35 людей, які найближчим часом заселяться.

До закладу також завітав  протоієрей отець Андрій Оленин, який освятив новобудову.

Під час урочистостей будівельникам вручили подяки за активну участь у будівництві стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування в селеньки.

 

версія для друку