українська російська англійська
У Сімферополі ветеранам та інвалідам вручили ключі від автомобілів
14.08.2012 | 15:35
Рада міністрів АРК

14 серпня в Сімферополі 22 ветеранам Великої Вітчизняної війни та інвалідам різних категорій вручили ключі від автомобілів.

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов зазначив, що придбання автомобілів - це ще один крок по реалізації соціальних ініціатив Президента України, спрямованих, в тому числі, на підвищення рівня життя ветеранів та інвалідів війни, створення умов для інтеграції інвалідів у суспільство. «Сьогодні ми в черговий раз вручаємо нашим інвалідам війни ключі від автомобілів. Вперше за всю історію Криму в цьому році ми вручили ключі від 55 автомобілів, які були придбані за рахунок республіканського і державного бюджетів. Турбота про ветеранів та інвалідів - це борг держави перед кожним, хто воював і віддавав своє здоров'я на благо Батьківщини. Переконаний, що держава зобов'язана піклуватися про вас. Коли у владі працюють відповідальні політики, вони розуміють, що необхідно піклуватися про кожного громадянина своєї країни. Тільки це дозволить нашій державі розвиватися і йти вперед », - сказав глава виконавчої влади АРК.

Автомобілі підвищеної комфортності отримали 17 інвалідів Великої Вітчизняної війни, один інвалід-чорнобилець, два інваліда загальних захворювань, двоє інвалідів дитинства.

Нагадаємо, напередодні Дня Перемоги, 8 травня, 33 інвалідам Великої Вітчизняної війни вручили ключі від автомобілів. Кошти на придбання автомобілів передбачені в Програмі соціального захисту та зайнятості населення АРК на 2011-2013 роки.

 

версія для друку