українська російська англійська
Дніпропетровщина презентувала свої досягнення на виставці "Барвиста Україна"
14.08.2012 | 16:10
Дніпропетровська ОДА

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул взяв участь в урочистому відкритті експозиції Дніпропетровської області на всеукраїнській виставці «Барвиста Україна»., яка проходить з 14 по 17 серпня в національному комплексі «Експоцентр України» у Києві.

Експозиція області розміщена в павільйоні № 3 «Експоцентру» на загальній площі 456 кв. м. та на 150 кв. м. перед павільйоном

Більше 60 підприємств та наукових установ Дніпропетровщини представили на ній 72 види продукції, товарів та послуг.

Новинкою в експозиції Дніпропетровської області стала "Сенсорна карта". На ній розташовані міста та райони області. Натиснувши на місто чи район, кожен зможе отримати детальну інформацію про соціально-економічний розвиток території та про знакові проекти, які реалізуються на цій території.

На виставці також експонується «родзинка» Дніпропетровської області - Петриківський розпис. Цей унікальний вид народного мистецтва відомий у всьому світі. Художники нашого регіону проводять персональні виставки не тільки в Україну, а й за кордоном.

.Довідково.

З 14 по 17 серпня 2012 року Дніпропетровщина бере участь у знаковій події – щорічній загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» в Національному комплексі «Експоцентр України» у м. Київ, яка проводиться за ініціативи Президента України Віктора Януковича.

Метою заходу є демонстрація технічного, інноваційного та інвестиційного потенціалу в різних галузях економіки регіону, презентація кращих науково-технічних розробок, унікальних досягнень промисловості та експортних можливостей підприємств області.

Участь у загальнодержавній акції дає можливість Дніпропетровщині не тільки ознайомитися з реальною політикою регіонів України в економічній, соціальній, культурній та інших сферах життя, а й налагодити взаємовигідне співробітництво між підприємствами та національними і зарубіжними діловими партнерами.

 

 

версія для друку