українська російська англійська
Понад 13 тис. громадян Чернігівщини отримали цифрові телетюнери
14.08.2012 | 16:21
Чернігівська ОДА

В Україні вже збудована і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Наразі на території Чернігівської області в цифровому форматі транслюються 34 телевізійні програми у високій цифровій якості зображення та звуку.

Крім загальнонаціональних мовників, цифрове цілодобове мовлення здійснюють і дві місцеві телекомпаніїЧернігівська обласна державна телерадіокомпанія «Сівер-центр» та регіональна державна телерадіокомпанія «Сіверська» м. Новгород-Сіверський.

З кінця червня  2012року УДППЗ «Укрпошта» розпочала  доставку телетюнерів на адреси  громадян, які написали заяви на одержання безкоштовних телетюнерів  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №245 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

Станом на 14 серпня поточного року мешканцям Чернігівщини, які звернулися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою, доставлено 13 тисяч 220 телетюнерів. Процес надходження пристроїв триватиме й надалі, адже відповідно до узагальненого списку, що було подано до Держкомтелерадіо, понад 37 тисяч громадян безкоштовно мають отримати засоби приймання сигналів цифрового мовлення. Про це було повідомлено на сьогоднішньому засіданні колегії управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

 

 

версія для друку