українська російська англійська
Київ поповниться 44 автомобілями швидкої допомоги
14.08.2012 | 17:19
Київська МДА

Цього тижня голова КМДА Олександр Попов передасть Державній організації медичного автотранспорту в м. Києві «Київмедавтотранс» 44 нові автомобілі, з яких 42 – екстреної швидкої медичної допомоги, типу В, та

2 реанімобіля, типу С, на базі автомобіля Форд Транзит.

Автомобілі швидкої медичної допомоги типу В призначені для транспортування, здійснення основного медичного догляду та нагляду за пацієнтом. Їх вироблено у Києві вітчизняною фірмою на базі автомобіля Peugeot Boxer. Кожен автомобіль оснащено сучасним медичним обладнанням, що включає в себе сім видів нош, дефібрилятор, шприцевий насос, монітор нагляду за пацієнтом та інше устаткування. У медичному салоні встановлено системи незалежного опалення та кондиціювання, що забезпечує комфорт роботи бригад швидкої медичної допомоги та перебування у салоні пацієнтів.

Автомобілі типу С (реанімобіль) призначено для транспортування, здійснення ускладненого догляду та нагляду за пацієнтом. Вони оснащені дизельним двигуном з підвищеною потужністю та підсиленою ходовою частиною, забезпечені сучасним медичним обладнанням. Зокрема, шість видів нош, дефібрилятор, апарат для штучної вентиляції легень, шприцевий насос та інше устаткування.

За інформацією Головного управління охорони здоров’я КМДА, останнє оновлення рухомого складу відбулося у 2008 році. Дев’яносто відсотків автомобілів мають зношення 100%, вони морально застарілі та підлягають заміні.

42 автомобілі екстреної швидкої медичної допомоги придбані за кошти Державного бюджету України у 2011 році за бюджетною програмою «Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві».

Реанімобілі придбані за кошти міського бюджету.

 

 

версія для друку