українська російська англійська
На Львівщині відкриють дві нові школи
14.08.2012 | 18:01
Львівська ОДА

За дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка до Дня Незалежності України на Львівщині відкриють школи у с. Ставчани Пустомитівського району на 240 учнівських місць та школу №2 у м. Буськ, де навчатимуться 180 дітей.

До 1 вересня також здадуть першу чергу школи у с. Бірки Яворівського району та завершать реконструкцію школи с. Голубиця Бродівського району. Крім того, до кінця цього року заплановано ввести у дію перші черги у школах: с. Вороняки Золочівського району, м. Комарно Городоцького району, с. Нижня Яблунька Турківського району.

У Львівській області проведено всі необхідні заходи у межах Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!». Цього року у контексті згаданої акції у всіх класах, де навчатимуться першокласники, буде встановлено додаткову парту для батьків. Це зроблено для того, щоб першачкам було легше адаптуватися до навчання у школі. Своєю чергою, батьки можуть перевірити хід навчального процесу.

Додамо, що до 1-го класу цього року піде 25644 дитини, що на 846 більше від попереднього навчального року. Загалом загальноосвітніх навчальних закладах навчатиметься 257424 учні, що на 1079 більше, порівняно з минулим роком.

 

 

версія для друку