українська російська англійська
Львівщина презентувала потенціал у виставковій акції "Барвиста Україна-2012"
15.08.2012 | 09:19
Львівська ОДА

14 серпня в перший день роботи Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна-2012», що проходить в національному комплексі «Експоцентр України», відбулася презентація продукції Львівської області, представлена 27 кращими підприємствами регіону.

Експозицію Львівщини оглянув Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, який високо оцінив досягнення в галузі промисловості  області.

Зазначимо, що в День Львівської області відбулася презентація 27 підприємств регіону та пройшла виставка робіт та майстер-класи від народних майстрів Віктора Кузьменка (вироби з білої глини), Наталії Івженко (живопис), Наталії Слободюк  (бісероплетіння), Віри Сеник (валяння з вовни), Юрія  Миця (різьба по дереву), Андрія Міхалика (вироби з металу), Ірини Гураль  (соломкоплетіння), Наталії  Бурчак (вишивка), Ліди Кучми (вишивка), Богдана  Кухарського (керамічні прикраси).

Також з метою підвищення рівня зацікавленості та естетичної привабливості експозиції Львівщини взяли участь актори Театру «Живі скульптури», а єдина в Україні Львівська майстерня шоколаду  презентувала 40 видів цукерок та провела майстер-клас по виготовленню цукерок ручної роботи, якими частувала гостей в кав’ярні, стилізованій під «ретро», запашною кавою.

Довідка. З 14 по 17 серпня 2012 року Львівщина бере участь у щорічній загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна»,  яка проводиться за ініціативи Президента України Віктора Януковича.

Метою заходу є демонстрація технічного, інноваційного та інвестиційного потенціалу в різних галузях економіки регіону, презентація кращих науково-технічних розробок, унікальних досягнень промисловості та експортних можливостей підприємств області.

Участь у загальнодержавній акції дає можливість Львівській області  не тільки ознайомитися з реальною політикою регіонів України в економічній, соціальній, культурній та інших сферах життя, а й налагодити взаємовигідне співробітництво між підприємствами та національними і закордонними діловими партнерами.

 

 

версія для друку