українська російська англійська
Темпи економічного зростання можна пришвидшити за рахунок транзитного потенціалу, - Микола Азаров
15.08.2012 | 13:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Темпи економічного зростання України можна і треба пришвидшити шляхом активнішого використання транзитного потенціалу нашої держави. Про це на засіданні Уряду заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, підбиваючи підсумки своєї робочої поїздки в Одеську область і ознайомлення з ходом реалізації інвестиційних проектів в Одеському морському порту.

Як зазначив Глава Уряду, у нього склалися дуже гарні враження від побаченого: «Порт набуває нового статусу: завершуються роботи для приймання глибоководних суден. Енергійно розвиваються контейнерні перевезення. Створюються умови для збільшення обробки сипучих вантажів».

Загалом, наголосив Микола Азаров, Одеський транспортний вузол реально претендує на створення найбільшого в Європі транзитного коридору: з південних морів до країн Балтії та Скандинавії.

«Взагалі ми можемо і повинні прискорити темпи економічного зростання України шляхом більш енергійного використання нашого транзитного потенціалу. Україна знаходиться на перехресті великих економічних транспортних шляхів – давайте грамотно використовувати цю нашу перевагу», - заявив Прем’єр-міністр.

При цьому Микола Азаров підкреслив, що останнім часом для економічного розвитку регіонів країни зроблено дуже багато. Особливо це помітно в містах, що приймали Євро-2012. Але інші міста теж потребують уваги. «Серед них і Одеса. Так, сьогодні Одеса оживає, росте і розвивається. Але це тільки початок. Це один з прикладів тих «плацдармів зростання», які ми повинні всіляко підтримати. І таких плацдармів з кожним днем повинно ставати все більше і більше. Це наше завдання», - заявив Глава Уряду.

 

 

версія для друку