українська російська англійська
Микола Азаров: Наші громадяни мають право знати правдиву інформацію
15.08.2012 | 13:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Наші громадяни мають право на правдиву інформацію, мають право знати, що роблять органи влади в їхніх інтересах. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 15 серпня 2012 року.

Глава Уряду звернув увагу прес-служб органів влади на необхідність вчасно і детально інформувати ЗМІ, особливо коли йдеться про організацію подолання наслідків стихійного лиха, надзвичайних ситуацій.

Як приклад, Микола Азаров навів ситуацію, де у вечірніх теленовинах було показано сюжет про руйнівні наслідки буревію в Донецькій області, через що у дитячому таборі готували їжу на вогнищі. І хоча наслідки стихії було усунено ще зранку, ввечері громадян інформували з телеекранів так, ніби проблема не вирішена.

«Виникає питання: чому через неоперативні дії прес-служб органів влади, причетних до ліквідації наслідків стихійного лиха, люди не отримали правдиву інформацію? – наголосив Микола Азаров. -  Адже насправді всі відповідні підрозділи спрацювали оперативно і правильно, дійсно важкі наслідки стихії були швидко ліквідовані. А про самовіддану роботу людей ніхто не сказав. Висвітлення ситуації у ЗМІ таким чином не стало коректним та обєктивним».

Глава Уряду наголосив, що інформаційні підрозділи органів влади відповідають за те, щоб журналісти мали повну і обєктивну інформацію.

версія для друку