Олімпійці довели всім, що Україна велика спортивна держава, - Прем'єр-міністр
15.08.2012 | 13:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Українські спортсмени виступили солідно на олімпійських іграх у Лондоні, довівши всім, що Україна велика спортивна держава. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 15 серпня 2012 року.

На XXX літніх Олімпійських іграх в Лондоні збірна України посіла одинадцяте місце за кількістю медалей та чотирнадцяте місце в загальнокомандному заліку. В активі українських спортсменів 20 медалей: шість золотих, п’ять срібних і дев’ять бронзових.

«Ми пишаємося нашими олімпійськими чемпіонами, - сказав Микола Азаров. - Всіх олімпійців: чемпіонів, медалістів, тих, хто посів почесні четверті-шості місця, тих, кого несправедливе суддівство позбавило нагород – всіх Уряд відзначить. Це моя пропозиція і я наполягаю на цьому»

Прем’єр-міністр зазначив, що потенціал України ще більший. Отже, треба покращити умови підготовки олімпійців, щоб «зайняти достойне нас місце на олімпійському п’єдесталі». Бази олімпійської підготовки потребують глибокої модернізації.

«Ми починаємо чотирирічний цикл оновлення матеріально-технічної бази спорту вищих досягнень, і водночас масового спорту», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду доручив Міносвіти разом з Мінфіном розробити загальнодержавну Програму підготовки до наступних олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, у Бразилії.