українська російська англійська
На придбання обладнання для перинатального центру виділено понад 7 млн. грн.
15.08.2012 | 15:14
Рада міністрів АРК

На завершення підготовчих робіт та придбання необхідного обладнання для Республіканського перинатального центру з бюджету Криму виділено 7,081 млн. грн. Відповідні зміни до республіканського бюджету внесено на позачерговій сесії Верховної Ради Автономної Республіки Крим 15 серпня.

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов уточнив, що виділені кошти будуть спрямовані на придбання сучасних меблів та необхідного медичного обладнання. «Восени ми плануємо завершити будівництво перинатального центру. Враховуючи, що цей центр буде обслуговувати жінок з усього Криму, необхідно створити там комфортні умови. У центрі працюватимуть найкращі фахівці», - резюмував Анатолій Могильов.

Нагадаємо, в рамках Національного проекту «Нове життя - нова якість материнства і дитинства» в Криму ведеться робота зі створення Республіканського перинатального центру. Він буде включений в структуру КРУ «Клінічний територіальне медичне об'єднання «Університетська клініка» і розташується в Сімферополі на базі Діагностичного центру.

На базі центру будуть обладнані сучасні індивідуальні зали для допомоги породіллі, неонатальні відділення, медико-генетичний центр, відділення реконструктивної гінекології, центри планування сім'ї, екстреної акушерської та гінекологічної допомоги і т.д. Завершити будівельні роботи і відкрити центр планується восени поточного року.

Для перинатального центру планується також придбати сучасне медичне обладнання на суму близько 20 млн. грн.

 

версія для друку