українська російська англійська
Виділено кошти на упорядкування заповідника "Биківнянські могили"
15.08.2012 | 16:00
Прес-служба Міністерства культури

15 серпня 2012 року Кабінет Міністрів  затвердив розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених  Міністерству культури на 2012 рік».

Згідно з цим урядовим документом, пропонується здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству культури на 2012 рік у загальному державному бюджеті за програмою 1801490 «Збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в заповідниках, здійснення заходів з охорони культурної спадщини, паспортизація, інвентаризація та реставрація пам’яток архітектури культурної спадщини», перерозподіл видатків у сумі 998 тисяч гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання та збільшення обсягу видатків розвитку на таку ж суму.

Прийняття розпорядження надасть можливість здійснити  на належному рівні відкриття  Міжнародного меморіалу жертвам тоталітаризму 1937-1941 рр. на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», зокрема,  провести  капітальний ремонт пішохідних доріжок та облаштування території заповідника.

 

версія для друку