українська російська англійська
Схвалено механізм сплати внеску України до Міжнародного фонду культурного розмаїття
15.08.2012 | 17:00
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку центральних органів виконавчої влади, інших  державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають  із членства України в міжнародних організаціях. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Уряду 15 серпня 2012 року.

  Цей документ розроблено Міністерством культури з метою виконання зобов’язань, що випливають  із участі України в  Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення  розмаїття форм  культурного самовираження, зокрема, сплати внеску до Міжнародного фонду культурного розмаїття.

  Згідно з рекомендаціями Міністерства закордонних справ, Мінкультури пропонує визначити суму добровільного внеску України до Міжнародного фонду культурного розмаїття із застосуванням «принципу одного відсотка», за яким його розмір становитиме 1% від суми внеску до регулярного бюджету ЮНЕСКО - 2841 долар США.

  Затвердження постанови сприятиме виробленню механізму сплати внеску України, необхідного для здійснення Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття і форм культурного самовираження, дотриманню Україною зобов’язань, пов’язаних із членством в міжнародних організаціях, та внаслідок цьогозміцненню авторитету та позитивного іміджу держави у світі.

 

версія для друку