українська російська англійська
На Херсонщині впроваджується інвестиційний проект вартістю 40 млн. євро
16.08.2012 | 09:49
Херсонська ОДА

Завод ТОВ «Дунапак-Таврія», який спеціалізується на виробництві високоякісної гофрокартонної упаковки для експорту сільськогосподарської продукції, розпочне свою роботу вже в кінці жовтня.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, оглядаючи будівництво цього заводу зазначив, що під час останньої зустрічі з Президентом України він доповів йому про хід реалізації даного інвестпроект. Керівник області повідомив, що Президент України схвалив реалізацію потужного проекту, крім того, очікується що Глава держави відвідає завод.

За словами виконуючого директора ТОВ «Дунапак-Таврія» Владена Дайка, підприємство розпочне свою роботу вже наприкінці жовтня поточного року - буде введена в експлуатацію перша черга з виробництва гофропродукції (короби і висікання); другу чергу заплановано запустити в середині листопада - тоді вже будуть вироблятися гофроагрегати.

Нагадаємо, що 3 квітня 2012 року між Херсонською обласною держаною адміністрацією та керівництвом ТОВ «Дунапак-Таврія» був підписаний Меморандум про співпрацю. Інвестиційний проект передбачає будівництво заводу з виробництва високоякісної гофропродукції потужністю 120 млн. кв.м в рік, загальна вартість реалізації якого складає близько 40 млн. євро. Для виробництва гофрованого картону застосовуватиметься папір на макулатурній основі. Також на виробництві буде створено близько 200 робочих місць. Цюрупинський завод в значній мірі покриватиме потребу у високоякісній упаковці в Херсонській, Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській областях, в Автономній Республіці Крим та інших регіонах України.

 

 

 

версія для друку