українська російська англійська
У День Незалежності в Києві відкриється виставка квітів
16.08.2012 | 10:43
Київська МДА

Мелодії українських казок зазвучать на Співочому полі у День Незалежності України – голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відкриє щорічну 57 міську виставку квітів.

Як повідомили у КО «Київзеленбуд», тема цьогорічної виставки: «Мелодія українських казок», адже саме казці належить особливе місце в духовній сфері нашого народу.

Над проектом працювали дизайнери комунальних підприємств з утримання зелених насаджень районів та комунального об’єднання «Київзеленбуд». Саме вони створили об’ємно просторові композиції з квітів: «Ходить гарбуз по городу», «Казка про жар-птицю та вовка», «Колосок» та багато інших.

Загальна площа квіткових композицій складає близько 2500 кв. м. Квіти для композицій вибрані найрізноманітніші – від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія,  альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних та зрізаних квітів, які спеціально вирощенні для цієї виставки. Усього для створення композицій висадили біля 300 тисяч квітів.

Відкриття виставки відбудеться 24 серпня і триватиме вона до 9 вересня. Під час її проведення працюватиме і виставка-ярмарок, на якій будуть представлені роботи як професійних квітникарів, так і аматорів квітникарства.

Нагадаємо, що цього року на території парку вже пройшла друга щорічна виставка тюльпанів та виставка приурочена до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

 

версія для друку