українська російська англійська
На проведення у Львові Міжнародного форуму видавців обласна влада виділить 100 тис. грн.
16.08.2012 | 12:53
Львівська ОДА

100 тисяч гривень виділить Львівська обласна державна адміністрація на проведення 19 Міжнародного форуму видавців, який проходитиме у Львові з 12 до 16 серпня 2012 року. Кошти будуть виділені відповідно до обласної програми розвитку інформаційного простору.

Про це йшлося на зустрічі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Івана Груника з президентом громадської організації Міжнародного форуму видавців у Львові Олександрою Коваль та головою ради Асоціацій видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайлом Ватуляком.

Під час зустрічі прийнято спільне рішення щодо використання зазначених коштів на промоцію та інформаційну підтримку Фестивалю.

Водночас заступник голови – керівник апарату Іван Груник зазначив, що для проведення ювілейного форуму видавців, який проходитиме у Львові наступного року, Львівська ОДА та організатори Форуму видавців у Львові повинні попередньо врахувати всі проблемні моменти, в тому числі і фінансові, та закласти більше коштів у бюджеті області.

Довідка. Відповідно до регіональної програми розвитку інформаційного простору Львівської області на 2007 – 2011 роки управління преси та інформації, попередник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації, профінансувало, впродовж п’яти років виготовлення поліграфічної продукції (рекламна продукція, запрошення, буклети, каталог форуму, програма форуму тощо) для Форуму видавців на загальну суму 390 тис. грн.

Також на проведення заходів літературного фестивалю в рамках Форуму видавців через управління культури облдержадміністрації було виділено кошти в сумі 340 тис. грн.

У 2012 році, в межах Регіональної програми розвитку інформаційного простору Львівської області на 2012-2016 роки, на фінансування Міжнародної виставки-ярмарку «Форум видавців» передбачено 100 тис. грн.

 

 

версія для друку