українська російська англійська
Полтавщина повинна мати сучасний насіннєвий завод, - Микола Азаров
16.08.2012 | 14:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає за необхідне збудувати на Полтавщині сучасний насіннєвий завод. Про це він заявив в ході робочої поїздки в Полтавську область.

«Звичайно, на Полтавщині має бути насіннєвий завод. Тим паче, що його зведення не вимагає залучення значних фінансових ресурсів, а ефект від його будівництва буде значний», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду ознайомився із станом пізніх зернових культур, зокрема кукурудзи. Він підкреслив, що через спекотну погоду врожай зернових в поточному році буде меншим в порівнянні з рекордним минулорічним. Однак завдяки діям Уряду, підкреслив Микола Азаров, цінова стабільність на продуктову групу буде забезпечена.

Як раніше повідомлялося, цього року в Україні буде зібрано зерна на 8 млн. тонн менше, ніж у минулому, але це жодним чином не спровокує зростання цін на хліб. «Незважаючи на те, що у поточному році ми матимемо врожай на 8 млн. тонн менший, ніж у минулому році, у нас продовольчого зерна буде в 1,5 раза більше, ніж нам потрібно. Плюс ми створили запаси: у нас зараз 1,5 млн. тонн зерна в Аграрному фонді, а у Резервному фонді – 0,5 млн. тонн, тобто ми маємо 2 млн. тонн зерна в резерві. Це третина річної потреби країни у продовольчому зерні. Яка необхідність піднімати ціну? Ми цього однозначно не допустимо. Ціна на продукти харчування, а це і хліб, і м'ясо, і молоко, і масло, буде стабільною», - наголосив Микола Азаров 2 серпня під час робочої поїздки до Запорізької області.

версія для друку