українська російська англійська
Запорізька влада буде компенсувати 10% першого внеску учасникам програми "Доступне житло"
16.08.2012 | 15:52
Запорізька ОДА

У Запоріжжі прийнято Програму з надання цільової фінансової підтримки громадянам на перший внесок для отримання іпотечних кредитів на будівництво чи придбання доступного житла на території області за рахунок коштів обласного бюджету.

Загальний обсяг фінансування програми становить 500 тис. грн. за рахунок коштів обласного бюджету. Вона діятиме до кінця поточного року.

«Соціальні ініціативи Президента України дуже своєчасні, адже більшість громадян не має фінансової можливості придбати житло на стандартних умовах. Саме програма «Доступне житло» дає людям можливість поступово, на вигідних умовах розраховуватись за квартиру. Але перший внесок за квартиру - 25% становить велику суму. Наприклад, у запоріжанки, яка першою взяла участь у програмі, перший внесок склав 70 тис.грн. Під час обговорення цієї програми люди часто говорили, що  перший внесок треба зменшити  хоча б до 15%. Саме тому ми вирішили, що тепер людина буде вносити 15%, а 10% буде виділятися з обласного бюджету, на це  закладено 500 тис.грн. Переконаний, що з таким підходом до програми зможуть залучитися значно більше запоріжців, - зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

Очікується, що у програмі придбання доступного житла зможуть взяти участь близько 20 сімей Запорізької області, які потребують поліпшення житлових умов.

 

версія для друку