українська російська англійська
На Львівщині запроваджують проекти з використання альтернативних видів палива
17.08.2012 | 10:03
Львівська ОДА

З ініціативи голови Львівської обласної держаної адміністрації Михайла Костюка в області розпочато розробку Програми виробництва та використання водовугільного палива – як одного із найперспективніших видів палива. Реалізацію згаданої програми на Львівщині підтримує Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Використанню водовугільного палива надано перевагу насамперед з точки зору екологічної безпеки – тут значно менше пилу та сажі. Відтак, водовугільне паливо може бути ефективно використано для газифікації.

Загалом аналіз можливості використання водовугільного палива свідчить про можливість його застосування у кількох пілотних проектах в області.

Зокрема, один із таких проектів можна розпочати у Сокальському районівключно з будівництвом заводу з виробництва водовугільного палива та базі промислового майданчика однієї із шахт ДП «Львіввугілля». Водночас паралельно до модернізації можна залучити одну із котелень ДП «Львіввугілля», а також котельні МКП «Сокальтеплокомуненерго» та КП «Червоноградтеплокомуненерго».

версія для друку