українська російська англійська
Україна зацікавлена переймати корейський досвід із впровадження системи електронного урядування
17.08.2012 | 11:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та Республіка Корея мають намір розвивати співробітництво за багатьма напрямками: в науці, ракетно-космічній, транспортній, авіаційній галузях, а також в питанні запровадження системи електронного урядування. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Уповноваженого Президента Республіки Корея Лі Дже О, яка відбулася сьогодні в Будинку Уряду.

«Система електронного урядування – це цікава для України тема. Ми можемо в цьому напрямку ефективно співпрацювати», - зазначив Микола Азаров.

У свою чергу Лі Дже О наголосив, що Україна може скористатися досвідом Кореї в питанні застосування електронного урядування. «В плані побудови системи «Електронний Уряд» Корея визнана провідною країною у світі», -  підкреслив Уповноважений Президента Кореї.

Загалом, як наголосив Микола Азаров, Україна та Корея має хорошу історію співробітництва. «З Кореєю у нас склалися хороші політичні відносини, відбуваються візити на найвищому рівні», - сказав Прем’єр-міністр України, нагадавши, що в поточному році сторони відзначають 20-річчя встановлення дипломатичних відносин.

«Корея – це країна, яка інтенсивно розвивається, і з якою нам дуже цікаво розвивати економічні, політичні, технічні, наукові відносини. У нас великий спектр для розвитку наших відносин», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку