українська російська англійська
На Дніпропетровщині виділені додаткові кошти на виплату допомоги ветеранам та інвалідам
19.08.2012 | 12:17
Дніпропетровська ОДА

Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення додатково виділити 1,6 млн. грн. для адресної підтримки ветеранів війни та праці, інвалідів та громадян, які потребують особливої уваги з боку держави.

Із виділеного додаткового фінансування 587,4 тис. грн. спрямовані на виплату стипендій громадянам, яким виповнилось 100 і більше років, 539,5 тис грн. – на проведення заходів, присвячених вшануванню ветеранів війни та праці, а також 520 тис. грн. – на виплату матеріальної допомоги громадянам, які потребують особливої уваги та підтримки держави.

«На Дніпропетровщині створена потужна система соціального захисту громадян, зокрема, ветеранів та інвалідів. За сім місяців 2012 року з обласного бюджету на ці цілі було виділено 7,1 млн. грн., що вдвічі гривень більше ніж у відповідному періоді минулого року. Кошти, які додатково виділено сьогодні (1,6 млн. грн.), підуть на адресне вирішення потреб громадян, які потребують особливої увагу держави. Ще 1,8 млн. грн. планується виділити до кінця 2012 року», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександра Вілкул.

версія для друку