українська російська англійська
На Буковині сільським школам передано 33 автобуси
17.08.2012 | 12:39
Чернівецька ОДА

17 серпня на Соборній площі Чернівців голова облдержадміністрації Михайло Папієв вручив директорам сільських навчальних закладів Буковини ключі від 33 шкільних автобусів. Керівник крайової виконавчої влади при цьому наголосив, що відтепер в області проблема безкоштовного підвезення школярів та педагогів до навчальних закладів і додому вирішена.

«Сьогоднішнє свято – свідчення того, що всі зобов’язання, які бере на себе крайова влада, виконуються, - сказав Михайло Папієв. - Минулоріч ми забезпечили школи 30 новими шкільними автобусами, які були придбані за спонсорські кошти, ще 5 автобусів були закуплені за гроші державного бюджету та 3 вдалося придбати за кошти місцевих бюджетів. А нині ми вручаємо ключі ще від 33 нових автобусів, і, таким чином, в автопарку освітянських закладів області вже є 132 шкільних автобуси, що повністю задовольняє потребу сільських шкіл».

Водночас, відзначив Михайло Папієв, крайова влада і надалі опікуватиметься оновленням матеріально-технічної бази освітянської галузі, у тому числі шкільного автопарку, оскільки старі автобуси будуть вилучатися з експлуатації і замінюватися новими.

«Ми зобов’язані створити максимально комфортні та безпечні умови для учнів та вчителів краю не лише безпосередньо у навчальних закладах, але й по дорозі до них. І ми такі умови створимо», - підсумував Михайло Папієв.

версія для друку