українська російська англійська
Микола Азаров: Олімпійці мають стати прикладом для української молоді
17.08.2012 | 14:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна пишається своїми олімпійцями, які мають стати прикладом для молоді.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у п'ятницю під час вручення Почесних грамот Кабінету Міністрів чемпіонам та призерам ХХХ Літніх Олімпійських ігор.

«Ми пишаємося нашими спортсменами. Повірте, ми щиро за вас переживали, і я хочу побажати вам великих спортивних успіхів, спортивного довголіття. Я прошу вас, щоб ви приділяли увагу масовому спорту. Ви повинні стати прикладом для наших дітей. Навколо вас будуть створені школи олімпійського резерву», - сказав Микола Азаров.

Він наголосив, що за результатами Олімпіади-2012 будуть зроблені висновки. «Ми зробимо із підсумків Олімпійських ігор висновки, оцінимо і позитиви, і негативи», - зазначив Прем'єр-міністр.

Микола Азаров підкреслив, що Україна достойно виступила на Олімпіаді в Лондоні. Водночас він додав, що для вагоміших результатів Уряд значну увагу приділить модернізації олімпійської інфраструктури та розвитку масового спорту.

 За словами Прем'єра, вже в 2013 році, зокрема, буде збудований для підготовки олімпійців новий легкоатлетичний манеж у Києві. «Задля високих олімпійських досягнень необхідні не тільки спортивні досягнення, а й серйозна наукова підготовка, медична підготовка і відповідна матеріально-технічна база. Наші центри олімпійської підготовки потребують серйозної модернізації, і це буде зроблено. У найближчий рік ми розпочнемо модернізацію і створимо всі умови для наших спортсменів», - підсумував Глава Уряду.

версія для друку