українська російська англійська
Крим і Азербайджан розвиватимуть міжрегіональне співробітництво
18.08.2012 | 11:04
Рада міністрів АРК

Автономна Республіка Крим та Азербайджанська Республіка мають потужний потенціал для розвитку міжрегіонального співробітництва. Про це заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ейнуллою Ядуллою оглу Мадатлі.

«Україна та Крим мають давні дружні відносини з Азербайджанською Республікою, як на центральному, так і на регіональному рівнях. Безумовно, необхідно окреслити шляхи нашого подальшого взаємовигідного співробітництва та розвивати відносини на рівні регіонів. У нас є для цього всі можливості», - підкреслив глава кримського уряду.

У свою чергу Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі зазначив, що за останній рік регіональні відносини Азербайджану і Криму вийшли на якісно новий рівень.

Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі повідомив, що в Азербайджані вважають Крим перспективним регіоном і важливим партнером для співпраці. «У Криму проживають близько 10 тис. азербайджанців, для яких півострів став домівкою. Ми вдячні за таке ставлення, тут створені комфортні умови для життя людей і забезпечена стабільність», - звернувся Посол до глави Ради міністрів Криму.

Анатолій Могильов висловив упевненість, що стабільність, яку вдалося досягти в Криму, є важливою умовою для подальшого зміцнення міжрегіональних зв'язків з Азербайджанською Республікою. «Поряд із співпрацею в торгово-економічній сфері, нам необхідно розвивати побратимські зв'язки, співпрацю між вузами та в інших сферах гуманітарно-культурного співробітництва. Переконаний, ми перебуваємо на новому етапі розвитку двосторонніх відносин», - резюмував Голова Ради міністрів Криму.

 

версія для друку