українська російська англійська
Микола Азаров: Підвищення народжуваності в Україні - найбільш радісна подія останніх років
17.08.2012 | 17:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В Україні сповільнився темп скорочення чисельності населення - у ряді областей народжуваність перевищує смертність. Це є величезною соціальною зміною за останні роки. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на своїй сторінці в Фейсбуці.

Посилаючись на матеріали Держстату, Глава Уряду повідомив: дані за 7 місяців поточного року показали, що, на превеликий жаль, чисельність населення України ще продовжує скорочуватися, проте вже не такими темпами, як у попередні роки. «Якщо в 2011 р. воно скоротилося приблизно на 144 тис. осіб, то в 2012 р. ця цифра буде приблизно в 4 рази меншою. Якщо так справа піде, то вже в 2013 р. ми отримаємо перелом і будемо мати абсолютний приріст», - заявив Микола Азаров.

При цьому він додав, що в шести областях України народжуваність вже перевищує смертність. «Я вважаю це великим соціальним досягненням за останні роки», - підкреслив він.

Прем'єр-міністр зазначив, що саме тому Уряд приділяє таку велику увагу розвитку системи охорони здоров'я, зокрема створенню перинатальних центрів - вже третину областей України забезпечено сучасними медичними установами.

 

версія для друку