українська російська англійська
Микола Азаров: Наше завдання - долучити до спорту якомога більше молоді
18.08.2012 | 09:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завдання Уряду - розвивати спортивний рух в Україні, залучаючи якомога більше молоді. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці.

Глава Уряду нагадав, що він зустрічався з чемпіонами та призерами лондонської Олімпіади, яких привітав з досягненнями. «Ми побажали їм подальших успіхів і взяли на себе зобов'язання наполегливо працювати над створенням в Україні сучасної матеріально-технічної бази підготовки проведення змагань вищого рівня: чемпіонатів континенту, світових чемпіонатів, у тому числі й Олімпійських ігор», - сказав Глава Уряду, додавши, що успішне проведення Євро-2012 є доказом того, що країна цілком може впоратися з такими зобов'язаннями. При цьому Микола Азаров нагадав, що попереду у нас ще одне випробування - проведення Чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 р.

«Перед нами стоять великі серйозні завдання розвитку спорту в країні з тим, щоб заняття спортом охопили якомога більше молоді, дітей. Це, в свою чергу, підвищить якість життя», - заявив Прем'єр-міністр.

Микола Азаров також погодився з думкою читачів з приводу того, що українській молоді треба брати приклад не з героїв бойовиків, а з наших олімпійських чемпіонів, «щоб своєю працею, наполегливістю досягати і слави, і пошани, і поваги, і, відповідно, матеріальної винагороди».

«Та й звання олімпійського чемпіона по життю - це дуже висока честь. Саме тому це дуже гарний приклад для наслідування», - додав Прем'єр-міністр.

«Але держава, місцеві органи влади, - сказав Микола Азаров, - повинні створювати необхідні умови для розвитку спорту в країні». «Треба відновлювати спортивні майданчики, будувати льодові арени, спортивні комплекси, робити так, щоб у нашої молоді була можливість займатися спортом», - підкреслив він. За його словами, в даному питанні більше залежить від бажання і підходів влади до цього питання, ніж від грошей. «А Уряд допоможе», - підсумував Микола Азаров.

версія для друку