українська російська англійська
У першому півріччі 2012 році виробництво сільськогосподарської продукції зросло на 7,4 %
17.08.2012 | 19:01
Прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства

Обсяги виробництва валової продукції сільського господарства за перше півріччя 2012 року виросли на 7,4 % порівняно з відповідним періодом минулого року. Про це 17 серпня під час колегії Міністерства аграрної політики і продовольства повідомив директор департаменту економічного розвитку аграрного ринку Сергій Кваша.  

«Виробництво валової продукції сільського господарства за перше півріччя 2012 року виросло на  7,4 % порівняно з аналогічним періодом минулого року, а обсяг зовнішньої  економічної діяльності зріс на 32,2%. У свою чергу, ціни на споживчому ринку залишаються стабільними», - повідомив Сергій Кваша. 

Зі слів директора департаменту, досягти високих результатів вдалося завдяки зростанню показників у галузі тваринництва. Її частка у валовому продукті за перше півріччя становить 84,3%, або 35,6 млрд. гривень.

«Сільгоспвиробники наростили поголів’я корів на 38,6 тисячі. Це дало змогу збільшити виробництво молока на2,5%», - зазначив Сергій Кваша.

Фахівець підкреслив, що обсяги виробництва валової продукції зросли у всіх областях, а її вартість за шість місяців становить 42,198 млрд. гривень. Особливу роль у формуванні валового продукту у першому півріччі відіграли господарства населення, у яких вироблено продукції на 24,3 млрд. гривень, або 57,6% від загального обсягу. В структурі валової продукції тваринництва у цій категорії господарств найбільшу частку займає виробництво молока – 10,8 млрд. гривень, або 52,7%, виробництво худоби та птиці – 8,1 млрд. гривень, яєць – 1,8 млрд. гривень.

версія для друку