українська російська англійська
Навчальні заклади Херсонщини отримають близько 750 нових комп'ютерів
20.08.2012 | 15:57
Херсонська ОДА

Пріоритетним напрямом роботи Херсонської обласної державної адміністрації залишається питання щодо якісної та своєчасної підготовки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області до роботи у новому 2012/13 році.

Як зазначила заступник голови обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко, найближчим часом у навчальні заклади області буде завезено близько 750 нових комп’ютерів.

 Крім того, наразі в області завершено поточні ремонти у всіх дошкільних та у 390 загальноосвітніх навчальних закладах, що становить 78% від їх загальної кількості. Проведення поточних ремонтів у школах планується завершити до початку навчального року. На фінансування ремонтних робіт у дитячих садках вже освоєно 6669 тис. грн., або 69% від плану, на проведення ремонтних робіт у школах виділено 7213,0 тис. грн., що становить 100%.

 У межах підготовки до навчального року також заплановано облаштувати в будівлях навчальних закладів 22 внутрішні санвузли. Таким чином, загальна кількість шкіл, в яких необхідно обладнати внутрішні санвузли, станом на 1 вересня поточного року становитиме 62 школи, що складає 12% від їх загальної кількості.

 Крім проведення капітальних ремонтів, у навчальних закладах заплановано здійснити реконструкцію 10 об’єктів проти 4 об’єктів минулого року.

 Особливої уваги у підготовці до нового навчального року потребує реалізація державної політики у сфері кадрового забезпечення. Відновленню кадрового потенціалу навчальних закладів сільської місцевості сприяє цільова підготовка вчителів. Для вирішення проблеми викладання предметів у сільських школах тільки відповідними фахівцями у липні поточного року управлінням освіти та науки облдержадміністрації видано 79 цільових направлень на навчання у вищих педагогічних навчальних закладах випускникам сільських шків, які після здобуття вищої освіти повернуться до своїх рідних шкіл.

 

 

версія для друку