українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Держава надасть фінансову підтримку на страхування сільгоспкультур
20.08.2012 | 17:20
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У цьому році передбачено впровадження державної фінансової підтримки на страхування сільгоспкультур, що дасть змогу мінімізувати втрати аграріїв. Про це під час колегії Міністерства аграрної політики і продовольства повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«З 1 липня набув чинності Закон «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Відповідно до нього держава розпочинає програму фінансової підтримки, що передбачає страхування сільськогосподарської рослинницької продукції на випадок її загибелі. Цього року в державному бюджеті передбачено 70 мільйонів гривень компенсацій на страхування озимої пшениці від втрат у період перезимівлі», -  зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр додав, що на сьогодні Уряд прийняв рішення про затвердження порядку та умов надання сільськогосподарським товаровиробникам державної підтримки у страхуванні сільгоспкультур шляхом здешевлення страхових платежів (премій) та видів страхових продуктів, на які у 2012 році надається компенсація вартості страхових платежів (премій).

Микола Присяжнюк також пояснив, що страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою буде здійснюватися на випадок її загибелі внаслідок настання певних страхових ризиків, які встановлюються окремо для кожного виду страхового продукту.

 

 

версія для друку