українська російська англійська
До 23 серпня в Українському домі можна дізнатися все про доступне житло
21.08.2012 | 15:52
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

У столиці триває другий день роботи виставкового форуму «Доступне житло: від держави для людини, від ідеї до квартири». З моменту відкриття Український дім уже відвідали понад півтори тисячі зацікавлених громадян, які звернулися до консультаційного вікна соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло».

У рамках форуму сьогодні розпочався семінар «Програма забезпечення молоді житлом». Оскільки Київ є рекордсменом із видачі здешевлених іпотечних кредитів, закономірно, що саме фахівці Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та Іпотечного центру по Києву та Київській області проведуть майстер-класи з організації оформлення здешевленої іпотеки для забудовників, банкірів та громадян. Поширення позитивного досвіду столиці у регіони дозволить суттєво активізувати реалізацію соціальної ініціативи Президента України щодо забезпечення громадян доступним житлом.

Нагадаємо, що з 20 по 23 серпня з 11:00 до 19:00 у центральному залі Українського дому діє консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло». Одночасно громадяни можуть отримати консультації забудовників – учасників державної програми «Доступне житло», а також ознайомитися із пропозиціями з кредитування від лідерів банківської сфери.

 

версія для друку