українська російська англійська
Харківщина отримала 40 нових шкільних автобусів
21.08.2012 | 17:07
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Сьогодні Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, а також голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін вручили освітянам з усіх районів Харківщини сертифікати і ключі від 40 нових шкільних автобусів. Машини були придбані за кошти державного бюджету в рамках програми «Рівний доступ до якісної освіти».

«Державна цільова соціальна програма «Рівний доступ до якісної освіти» в народі більш відома як програма «Шкільний автобус». Вона заснована в 2003 році з ініціативи Віктора Януковича, який був тоді Прем'єр-міністром України. Було заплановано до 2008 року повністю закрити потреби всіх сільських шкіл в автобусах, але потім часи змінилися - і в 2008 і 2009 році не було виділено жодної копійки на шкільні автобуси. У 2010 році Президент України Віктор Янукович дав команду відновити програму, взяв її під особистий контроль, і вперше в 2012 році державний бюджет зміг профінансувати 1000 шкільних автобусів для сільських шкіл. Якщо нам вдасться зберегти стабільність і темпи розвитку, то в 2013 році ми повністю забезпечимо всі 100% сільських шкіл шкільними автобусами і почнемо заміну парку старих автобусів. І я думаю, що ми зможемо цю програму в 2013 році успішно закінчити», - підкреслив Дмитро Табачник.

Як зазначив у свою чергу Михайло Добкін, в останні 2 роки подібна робота з найважливіших соціальних державних програм для Харківщини вже стала звичною.

«Ми звикли вже тривалий час працювати над поліпшенням матеріально-технічної бази освіти, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства. Такі події для нас вже перестають бути святами і в той же час кожен рік підвищують планку відповідальності перед тими людьми, які довірили нам право працювати в органах представницької та виконавчої влади», - сказав Михайло Добкін.

 

 

версія для друку