українська російська англійська
У святкові дні рух транспорту в центрі Києва буде обмежено
21.08.2012 | 17:14
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Державтоінспекція м. Києва повідомляє, що в столиці для забезпечення належного організаційного рівня відзначення Дня Державного прапора та 21-ї річниці Дня Незалежності України будуть введені тимчасові обмеження в русі транспортних засобів.

Так, 23 серпня буде заборонено рух транспорту по вулиці Хрещатик на ділянці від вулиць Інститутської до Б.Хмельницького.

Також з 21-ї години 23 серпня до 6-ї години 25 серпня буде заборонено рух транспорту вулицею Хрещатик на ділянці від Європейської площі до Бессарабського ринку.

У зв’язку з відкриттям нової експозиції Музею історії міста Києва та експозиції Музею шістдесятництва 22 серпня з 14-ї до 16-ї години автобуси з учасниками заходів будуть паркуватися на вулицях Б.Хмельницького,7 та О.Гончара, 33-а.

Державтоінспекція столиці радить киянам та гостям міста по можливості відмовитись від поїздок на автотранспорті до центральної частини міста, оскільки проведення численних масових заходів може створити незручності.

Також ДАІ звертає увагу водіїв на те, аби вони не залишали свої транспортні засоби з порушенням правил паркування, та сподівається, що учасники дорожнього руху з розумінням поставляться до тимчасових обмежень, будуть гранично уважними, обережними та неухильно дотримуватимуться сигналів регулювальника і вимог дорожніх знаків.

 

версія для друку