українська російська англійська
На Сумщині цьогоріч завершать модернізацію низки медичних закладів
21.08.2012 | 17:40
Сумська ОДА

Великописарівська центральна районна лікарня запрацює на повну потужність у наступному році. До кінця поточного року в закладі буде введене в дію нове фізіотерапевтичне відділення та харчоблок. У цьому запевнив голова Сумської облдержадміністрації, перебуваючи з робочою поїздкою у Великописарівському районі.

«Особливу увагу буде приділено закупівлі сучасного медичного обладнання, аби забезпечити високий рівень діагностики та лікування мешканців району», – наголосив Юрій Чмирь.

Лікарня матиме сучасні рентген- та УЗД-апарати, комп’ютерний електрокардіограф, зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Павлюк.

«Нині відділення лікарні знаходяться в окремих приміщеннях, до того ж, дуже старих, що не дозволяє працівникам повноцінно виконувати свої обовязки, а пацієнтам – почуватися комфортно. Тож на відновлення будівництва чекають усі», – підкреслив головний лікар ЦРЛ Роман Побідинський.

Довгобуд простоював понад 20 років. Це – 5-поверховий терапевтичний корпус та фізіотерапевтичне відділення з харчоблоком, з’єднані між собою підземним переходом.

Зі слів головного лікаря, у новій лікарні здійснено всі будівельно-монтажні роботи, проведено комунікації. Готовність харчоблоку до введення в експлуатацію складає 85%, фізіотерапевтичного відділення – 70-75%.

Цього року на Сумщині разом із Великописарівською ЦРЛ буде завершено реконструкцію низки закладів охорони здоров’я – психоневрологічний диспансер у Сумах, Охтирську ЦРЛ, Конотопський пологовий будинок, дитячу поліклініку та діагностичний центр, а також побудовано діагностичні центри в Охтирці та Ромнах. У планах на наступні роки – оновлення всіх районних лікарень та модернізація медицини у сільській місцевості, резюмував Юрій Чмирь.

 

версія для друку