українська російська англійська
Микола Азаров: Талановитим - ще більшу підтримку і стимули для реалізації
22.08.2012 | 11:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров наголошує, що на сьогодні головне завдання Уряду - вкладати у талановитих, обдарованих людей, давати їм максимальну свободу для реалізації і стимули для досягнення високих результатів. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України 22 серпня.

«Головне – вкладати у талановитих, обдарованих людей, давати їм максимальну свободу для реалізації і стимули для досягнення високих результатів», - сказав Микола Азаров, підкресливши, що насправді високі результати є: і в спорті, і в мистецтві, і в науці, і в бізнесі.

За його словами, українці раділи перемогам наших олімпійців. Скоро будуть вболівати за паралімпійців. Українка Марічка Яремчук дуже вдало виступила на Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля-2012». Українська команда здобула на Міжнародній олімпіаді з хімії у Вашингтоні 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі. На VI Міжнародній студентській олімпіаді з астрономії та астрофізики в Ріо-де-Жанейро наші студенти вибороли три призових місця і увійшли до десятки найсильніших команд. Отримують визнання українські інженери і вчені.

 

версія для друку