українська російська англійська
Микола Азаров: Ми повинні енергійно відкривати зовнішні ринки для вітчизняних товарів
22.08.2012 | 11:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна повинна енергійно відкривати зовнішні ринки для вітчизняних товарів, водночас відкриваючи можливості українського ринку для інвесторів з-за кордону. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 22 серпня.

Глава Уряду акцентував також на необхідності сприяти, аби «наші підприємства-експортери у важкий час знаходили замовлення на внутрішньому ринку». А такі можливості насправді є навіть в умовах рецесії світової економіки.

Прем’єр-міністр повідомив, що минулого тижня він зустрічався із спеціальним Уповноваженим Президента Республіки Корея Лі Дже О.

«Корейці пропонують інвестиції в нашу економіку і зацікавлені в активізації взаємної торгівлі. Корейський бізнес добре роздивився потенціал України»,-  сказав Микола Азаров, повідомивши, що  Корея готова взяти участь у спільному виробництві в Україні швидкісних поїздів, будівництві швидкісних залізниць, спорудженні терміналу скрапленого газу, у проектах в агропромисловому комплексі, проектах створення електронного врядування тощо.

«На підйомі також наші торгово-економічні відносини з Китаєм, Бразилією, Індією, - наголосив Прем’єр-міністр. - Я вимагаю надати особливу увагу в першу чергу економічним відносинам з країнами, які демонструють динамічний розвиток».

 

версія для друку