українська російська англійська
Мінприроди радитиметься з громадськістю під час прийняття рішень екологічного спрямування
22.08.2012 | 09:38
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Мінприроди обов’язково співпрацюватиме з громадськістю під час прийняття рішень екологічного спрямування, адже такий формат роботи є надзвичайно важливим.  На цьому наголосив Міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький  21 серпня під час зустрічі з громадськими організаціями на тему:«Шляхи розвязання проблеми відходів на загальнодержавному та регіональному рівнях».

Едуард Ставицький доручив відповідним департаментам міністерства опрацювати всі звернення, що були надані в ході зустрічі.

Міністр звернув увагу присутніх на те, що проблема відходів є однією з найболючіших не тільки в Україні, а й в усьому світі. «Розв’язати її на належному рівні можна тільки спільними зусиллями влади і громадськості, удосконаливши законодавчу базу, адаптувавши її до стандартів та вимог Європейського Співтовариства, та здійснивши значну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, щоб кожна людина була відповідальною у ставленні до природи та виховувала в собі високу екологічну культуру», - заявив очільник Мінприроди

Едуард Ставицький повідомив про останні ініціативи Міністерства в напрямку збереження та поліпшення екологічної ситуації в країні. Йшлося, зокрема, про прийняття Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року», яким передбачено низку головних завдань, спрямованих на зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище, вивезення небезпечних відходів з території України, а також покращення ситуації із забезпечення можливості громадськості брати активну участь у прискоренні вирішення нагальних проблемних екологічних питань у країні завдяки співпраці із Мінприроди.

 

версія для друку