українська російська англійська
У Житомирському обласному медичному центрі вертебрології та реабілітації лікуватимуть без болю
22.08.2012 | 14:23
Житомирська ОДА

Житомирський обласний медичний центр вертебрології та реабілітації отримав  лікувальний апарат ударно-хвильової терапії. Досі таке обладнання було лише у великих ортопедичних центрах, кількох санаторних і реабілітаційних медичних закладах Львова, Одеси, Києва та Харкова.

«Два роки тому обласною владою був обраний курс на покращення рівня обслуговування у медичних закладах Житомирщини. Спілкуючись із лікарями, ми дізналися про існування такого апарата, який позбавляє від болю без застосування хімічних препаратів, а завдяки принципово іншим, значно безпечнішим, медичним технологіям», – зазначив під час урочистого вручення голова Житомирської  облдержадміністрації Сергій Рижук.

Придбання лікувального апарата (його вартість 146 тис. 200 грн.) є спільним проектом обласної влади та благодійного фонду.

«В основі механізму – використання ультразвукової хвилі, яка проходячи через тканину, виводить і знищує всі субстанції, що наростають довкола неї. Апарат діє на субстанцію, тобто виводить фосфор із організму, відкладення солей на суглобах і м’язових тканинах, сприяючи відновленню руху в уражених частинах організму, а також регенерує м’язи та кістки, не пошкоджуючи їх», – охарактеризував основні принципи роботи устаткування головний лікар Житомирського обласного медичного центру вертебрології та реабілітації Микола Гуз, наголосивши на головному – безболісному.

 

версія для друку