українська російська англійська
Буде розроблено Національний план адаптації до зміни клімату
22.08.2012 | 15:02
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

21-22 серпня у місті Луганськ відбувся Міжрегіональний семінар за темою «Сприяння розробленню ефективного національного та регіональних планів дій з адаптації до зміну клімату» за підтримки Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області. Організаторами семінару виступили Державне агентство екологічних інвестицій України та регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

У семінарі взяли участь представники державних адміністрацій, обласних держуправлінь охорони навколишнього природного середовища, обласних управлінь водного господарства, земельних ресурсів та лісового господарства, обласних гідрометеорологічних організацій, університетів, науково-дослідних інститутів, представники громадських організацій Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

Метою семінару було розроблення пропозицій до Національного плану з урахуванням регіональних особливостей та напрацювання рекомендацій для місцевих органів влади щодо регіональних планів дій з адаптації до зміни клімату.

Під час засідань обговорювалися питання наслідків зміни клімату, які спостерігаються по областях, загрози та ризики для населення; розроблені адаптаційні стратегії та плани, які будуть прийнятими для регіону. Також було проаналізовано досвід Європейського Союзу та Німеччини в сфері адаптації до зміни клімату.

 Усі напрацьовані під час інтерактивної частини семінару рекомендації та висновки місцевих органів влади будуть включені та використані для регіональних планів дій з адаптації до зміни клімату, які стануть базисом для розробки Національного плану адаптації до зміни клімату.

 

версія для друку