українська російська англійська
У Києві відкрито відремонтований дитячий оздоровчо-водолікувальний комплекс
22.08.2012 | 15:18
Київська МДА

22 cерпня голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов урочисто відкрив після капітального ремонту дитячий оздоровчо-водолікувальний комплекс на базі Консультативно-діагностичного дитячого центру Дарницького району.

«Це дуже важлива подія для мешканців району, і в першу чергу для дітей та їхніх батьків, які отримуватимуть у Центрі необхідні профілактичні та лікувальні процедури. Адже оздоровчо-водолікувальний комплекс не працював близько 17 років, а попит на його послуги у районі є. Крім того, це великий крок на шляху розвитку та реформування галузі охорони здоров’я міста, яке й покликане створити належні умови саме для профілактики та попередження захворювань», – зазначив голова КМДА.

Олександр Попов подякував керівництву центру за ініціативність та районній владі за підтримку цього проекту і висловив сподівання, що заклад багато років працюватиме для поліпшення здоров’я дітей та профілактики захворювань.

Голова Київської МДА оглянув відновлені приміщення комплексу, зокрема, великий басейн на 83 куб. м. глибиною від 0,9 м до 1,2 м, температура води у якому становить від 27 °С до 33 °С і підтримується автоматично. Також він відвідав приміщення для гідромасажу, душу Шарко, лазерного душу, зал ЛФК, ванни для плавання з немовлятами. Загальна площа комплексу складає 415,5 кв. м.

Усього маленьким пацієнтам тут надаватимуть більше 9-ти видів водних процедур та лікувальну фізкультуру. Вік дітей, яким проводитиметься гідротерапія за медичними показами, – від 1 місяця життя до 18 років.

Реконструкція зазначеного комплексу – важливий крок на шляху зміцнення здоров’я багатьох маленьких пацієнтів району. Адже басейн та водолікування входять у систему комплексної реабілітації не тільки дітей-інвалідів, але й диспансерної групи хворих, реабілітації всіх груп гострих захворювань. Крім того, басейн потрібен дітям для комплексної фізіопрофілактики, так як первинна фізіопрофілактика передбачає навчання плаванню немовлят та плавання у басейні. Велике значення має профілактика загартуванням простудних захворювань дітей раннього дошкільного та шкільного віку. Цей вид лікування необхідний для дітей із захворюваннями  нервової системи, опорно-рухового апарату та для гармонічного розвитку дитини.

Основним чинником лікування в дитячому оздоровчо-водолікувальному комплексі на базі КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дарницького району м. Києва» – це саме ті водні процедури, які підвищують ефективність проведеної комплексної терапії. Поліпшується загальний стан здоров’я, відновлюється функціональний стан органів травлення, підвищується імунологічна реактивність організму, що перешкоджає хронізації патологічних процесів.

 

Довідково:

У Дарницькому районі мешкає 74 тис. 14 дітей, щорічно народжується 4 тис. 500 дітей та 25 тис. 897 дітей знаходяться під диспансерним наглядом. Вони потребують комплексної системи фізіотерапевтичної профілактики, до якої входять і водолікувальні процедури.

версія для друку