українська російська англійська
У МВС вшанували пам'ять міліціонерів, які загинули при виконанні службових обов'язків
22.08.2012 | 16:02
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Щороку 22 серпня біля монумента працівникам органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків, вшановують пам’ять колег, які одного разу не повернулися зі служби додомуЦього року від рук зловмисників обірвалося чотири життя правоохоронців - найстаршому із загиблих міліціонерів було 40 років, наймолодшому – 21.

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко зустрівся з вдовами та родичами загиблих міліціонерів. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

«Сумно, що є така дата, яку ми відзначаємо щороку 22 серпня – День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків, – зазначив керівник МВС України. – Проте ця дата потрібна для того, аби ми не забували людської доблесті, гідності, честі, намагання захистити чуже життянавіть ціною власного».

За часів незалежності нашої держави загинуло 1015 працівників органів внутрішніх справ, ще понад сім з половиною тисячбуло поранено.

«Я впевнений, що особистий подвиг кожного загиблого міліціонера не буде забутий. Вони виключені зі списків працівників органів внутрішніх справ, однак занесені до Книги пам’яті та залишаться в серцях і пам’яті своїх рідних та колег. Життя не зупиняється. Ми регулярно зустрічаємося зі вдовами та батьками загиблих, надаємо їм посильну допомогу. Так чинитимемо й надалі, адже наші герої заслужили на повагу власного народу», – підкреслив Віталій Захарченко.

 

 

 

 

версія для друку