українська російська англійська
До Дня Незалежності відкриється оновлена експозиція Музею історії м. Києва
22.08.2012 | 17:11
Київська МДА

До Дня Незалежності України кияни та гості міста нарешті побачать експонати Музею історії міста Києва, які з 2004 року зберігалися у сховищах Палацу мистецтв «Український дім».

«Як ми й обіцяли, напередодні великого державного свята – Дня Незалежності України, Музей історії міста Києва відкриває свої двері для відвідувачів. Нарешті проект, про який так довго велися розмови, реалізовано. Столиця отримала надсучасний музей, який демонструватиме історію міста від часів заснування до сьогодення. Музей має безліч переваг: і розташування у самому центрі столиці, і застосування новітніх технологій при створенні експозиції, сучасне обладнання та багато іншого. Однак найбільш цінними є саме експонати, які розповідатимуть відвідувачам про життя славетного Києва та його мешканців», – сказав під час відкриття експозиції голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Вже з 23 серпня Музей історії міста Києва відкриє свої двері для відвідувачів. Усі охочі зможуть дізнатися тут історію міста, починаючи з часів Київської Русі до сьогодення.

 

версія для друку