українська російська англійська
На Львівщині відкрито Фестиваль українсько-патріотичної пісні
23.08.2012 | 09:27
Львівська ОДА

22 серпня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк на стадіоні «Арена-Львів» урочисто відкрив фестиваль українсько-патріотичної пісні, організований за спільною ініціативою  голови Львівської  облдержадміністрації,  Львівського відділення Союзу Українок та Ліги  українських жінок.

На початку  урочистостей Михайло Костюк  нагородив почесними грамотами 20 матерівпредставниць жіночих організацій Львівщини.

Після цього урочистим маршем стадіоном  пройшли учасники та призери ХХХ  Олімпійських  ігор в Лондоні та їх тренери.

Голова Львівської облдержадміністрації вручив сертифікати в розмірі по 125 тис. грн. Олімпійському  чемпіону Олександру Усику  та його тренеру, а також матері Олімпійської  чемпіонки Яни Шемякіної (сама Яна перебуває на відновлювальних зборах) та тренеру «золотої шпажистки».

Інших учасників та призерів Олімпіади також нагороджено  цінними подарункамиплатиновими телевізорами та гуцульськими лежаками.

У своєму вітальному слові Михайло Костюк привітав усіх присутніх з 21-ю річницею Незалежності України та подякував всім організаторам та учасникам фестивалю за грандіозний захід.

На стадіоні «Арена-Львів» виступили провідні військово-музичні підрозділи Збройних Сил України. Також для гостей свята виступили  Руслана ЛижичкоПавло Табаков, відомий київський колектив «Гетьман» та інші популярні співаки.

На святі побувало  понад 20 тис глядачів.

версія для друку