українська російська англійська
Для реалізації творчих проектів молодим кінематографістам нададуть гранти
23.08.2012 | 12:00
Прес-служба Міністерства культури

22 серпня 2012 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив розпорядження Президента України, розроблене Міністерством культури України відповідно до Указів Президента України від 20.10.1998 р. №1152 «Про державну підтримку культури і мистецтв в Україні (зі змінами)», від 06.02. 1999 р. №127 «Про затвердження Положення про порядок надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва та кінематографії для створення і реалізації творчих проектів (зі змінами)».

Основна мета розпорядження - призначення грантів Президента України для фінансової підтримки державою молодих кіномитців та створення і реалізації соціально значущих творчих мистецьких кінопроектів.

Прийняття розпорядження «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів» дозволить забезпечити підтримку творчої молоді в Україні, стимулюватиме подальший процес розвитку і підвищення авторитету професійної творчості молодих діячів у галузі кінематографії, матиме значний суспільний резонанс та позитивний вплив на виховання молодого покоління.

версія для друку