українська російська англійська
З 1 вересня видачу дозволів на міжнародні автоперевезення здійснюватиме Укртрансінспекція
23.08.2012 | 16:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 1 вересня 2012 року дозвільні документи для здійснення перевезень пасажирів та вантажів у міжнародному сполученні оформлюватиме й видаватиме Укртрансінспекція.

Зокрема вже визначено перелік пунктів видачі дозволів управлінь Укртрансінспекції у Києві, Севастополі, Криму, на Закарпатті та Волині, у Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Львівській, Одеській, Харківській, Чернігівській та Чернівецькій областях.

Таким чином повністю завершено передачу функцій видачі дозволів автоперевізникам для здійснення міжнародних перевезень від СМАПу до Укртрансінспекції.

Плата за видачу дозвільних документів на міжнародні автоперевезення буде здійснюватись відповідно до постанови Уряду від 9 червня 2011 року № 929 «Деякі питання надання Державною інспекцією з безпеки на наземному транспорті, Державною авіаційною службою, Державною інспекцією з безпеки на морському та річковому транспорті, Державним агентством з туризму та курортів і капітанами морських торговельних портів платних адміністративних послуг».

 

версія для друку