українська російська англійська
Наступного року у Києві планують висадити майже 3 мільйони трояндових кущів
27.08.2012 | 10:13
КИЇВСЬКА МДА

Голова Київської міської державної адміністрації  Олександр Попов запропонував мешканцям столиці започаткувати нову квіткову традицію: по троянді на кожного киянина. Очільник держадміністрації планує впродовж наступного року висадити у місті майже три мільйони трояндових кущів і закликав городян долучитися до цієї ініціативи. Перші сім кущів Олександр Попов висадив 26 серпня власноруч на Співочому полі.

«Початок покладено, залишилося ще 2 мільйони 867 троянд. Ми цього року висадили майже сім мільйонів квітів, і це дуже позитивно сприйняли кияни, а тому ми вирішили не зупинятися на досягнутому і започаткувати ще одну хорошу традицію. Хочемо, щоб у кожного киянина був власний кущ троянд. Розпочнемо цієї осені, продовжимо навесні, аби наше місто було ще красивішим. Я запрошую усіх киян долучитися. У нас є ограни самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, велику роботу виконуватиме наш зеленбуд і усі, хто захоче долучитися до цієї акції. Знаково, що розпочали саме зі Співочого поля, бо для цього парку квіти є особливою окрасою і вже навіть візитівкою міста», – наголосив Олександр Попов.

На Співочому полі голова КМДА помилувався традиційною виставкою квітів та поспілкувався з киянами.

Нагадаємо, нині у Печерському ландшафтному парку триває 57-ма традиційна виставка квітів. Свої квіткові витвори мистецтва за мотивами українських казок представили районні управління УЗН та приватні компанії. Загалом тут близько 300 тисяч квіток оформлених в об'ємні композиції на тему казок.

версія для друку