українська російська англійська
Молодь столиці провела "Ярмарок інтелектуального капіталу"
27.08.2012 | 11:02
КИЇВСЬКА МДА

З нагоди відзначення 21-ї річниці Незалежності України у Києві вперше відбувся «Ярмарок інтелектуального капіталу».

Майбутніх бізнесменів та науковців привітав заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько.

«Молодь столиці має неабиякий потенціал, і основним завданням міської влади сьогодні є безпосередня підтримка інновацій юнацтва. Для впровадження запропонованих пропозицій надзвичайно важливим є сприятливе законодавче поле та конкретні дії, а саме ефективна взаємодія громадськості, влади і бізнесу», – зазначив Леонід Новохатько.

У рамках заходу громадська ініціатива Центр Майбутнього презентувала програму «Золотий кадровий резерв столиці». Її метою є створення єдиної бази інтелектуально обдарованої молоді та сприяння створенню можливостей для розвитку і самореалізації юнацтва на користь держави.

Крім того, на ярмарку члени Київської Малої академії наук представляли свої проекти. Юні інтелектуали запропонували своє бачення міської інфраструктури, екології, енергетики, енергозбереження, здорового способу життя, неформальної освіти, культури та мистецтва, ІТ-технологій, PR та іміджу Києва, а також міжнародного співробітництва.

Усі охочі мали можливість відвідати навчальні флеш-тренінги з різних аспектів розвитку власної справи, взяти участь у різноманітних інтелектуальних іграх, майстер-класах та навіть бізнес-побаченнях (на зразок speed-dating).

Ярмаркували і успішні бізнес-компанії, які презентували власні програми навчання, стажування та працевлаштування. Також низка громадських організацій столиці представляла свою діяльність.

версія для друку