українська російська англійська
Сільські школи Одещини отримали 885 комп'ютерів
27.08.2012 | 11:42
Одеська ОДА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук в рамках програми «Народний бюджет» урочисто вручив представникам районних відділів освіти 885 сучасних нових комп’ютерів для 59 комп’ютерних класів.

Нові комп’ютерні класи керівник області подарував школам всіх районів Одещини. Причому, для кожної сільської школи придбано окремий комп’ютерний комплект, який складається в середньому з 15 комп’ютерів.

«Нинішнє свято першого дзвінка для всіх нас стане подвійним святом. Тому що ніколи ще в попередні роки не було стільки зроблено для освіти, скільки робиться зараз нашим Президентом, нашим Урядом та обласною владою. Ми розпочали масштабну програму з будівництва нових шкіл і добилися того, що будуємо 20 нових шкіл, закупили 150 шкільних автобусів. Тільки в цьому році в рамках «Народного бюджету» пройшов капітальний ремонт понад 250 шкіл, тобто, зроблено все для того, щоб першого вересня наші діти пішли в оновлені школи і навчалися в комфортних умовах. Адже без створення таких умов наші діти не отримали б якісної освіти, а ми не змогли б виростити освічену молодь, яка буде вкладати свої знання в розвиток нашої прекрасної області і нашої країни», - сказав Едуард Матвійчук.

Керівник області зазначив, що на цьому обладнання сільських шкіл комп’ютерними класами не завершиться: «Я думаю, це не всі комп'ютерні класи, якими ми вас порадуємо в цьому році. Ми ще подаруємо вам стільки ж, тому що наше основне завдання - забезпечити в найближчі кілька років всі сільські школи Одеської області сучасними комп'ютерами. Тому що школа повинна бути сучасна - з нормальними умовами, сучасним обладнанням, шкільними автобусами і обов'язково в кожній школі необхідний комп'ютерний клас».

версія для друку