українська російська англійська
З 1 вересня на Дніпропетровщині запрацює проект "Обласна електронна школа"
27.08.2012 | 15:23
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

До початку нового навчального року школи Дніпропетровської області отримали 1245 сучасних комп’ютерів. Сертифікати на їх отримання представникам шкіл вручили голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул та Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник. 83 заклади освіти отримали нову комп’ютерну техніку для оновлення технічної бази та забезпечення ефективного навчання школярів регіону.

«У рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» з метою покращення якості навчального процесу в області активно впроваджуються новітні інформаційні технології. З 1 вересня буде впроваджено Інтернет-школу для дітей з особливими потребами, які не мають можливості відвідувати навчальні заклади. А також Інтернет-школу для обдарованих дітей. Для забезпечення комфортного навчального процесу на Дніпропетровщині постійно оновлюються комп’ютерні класи. У 2012 році до початку нового навчального року за підтримки нашого Президента Віктора Януковича, Уряду та Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника 83 школи області отримали 1245 сучасних комп’ютерів для оновлення технічної бази», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Голова облдержадміністрації зазначив, що всі школи області на 100% забезпечені комп’ютерною технікою та підключенням до мережі Інтернет. Проводиться оновлення технічної бази навчальних закладів регіону.

Загалом за 2010-2011 роки на Дніпропетровщині для оновлення технічної бази шкіл було придбано 58 навчальних комп’ютерних комплексів та 24 мобільні комп’ютерні класи (до складу класів входять ноутбуки) для спеціальних шкіл і шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З 1 вересня 2012 року буде впроваджено проект «Обласна електронна школа», який об'єднує два підпроекти: «Інтернет-школа для дітей з особливими потребами» та «Інтернет-школа для обдарованих дітей».

Одержання школами області 1245 комп’ютерів підвищить ефективність навчального процесу та реалізації проектів «Електронний щоденник», «Електронний журнал» і «Електронна бібліотека» у 83 закладах освіти.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник зазначив, що Дніпропетровщина вибудовує найпередовішу освітню ланку: «Досягнення Дніпропетровщини в освітній сфері, дійсно, вражають. Цей регіон є регіоном-лідером із впровадження цифрових технологій в освіту. Передовими здобутками регіону є створення освітнього порталу, проекту 3D-садочку, обладнання  шкільних автобусів системою GPS-навігації».

версія для друку