українська російська англійська
20-21 вересня в Одесі обговорять питання розвитку круїзного туризму чорноморського регіону
27.08.2012 | 16:02
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Список представників круїзних операторів, які підтвердили свою участь в III-му чорноморському круїзному саміті Black Sea Cruise 2012, що проходитиме в Одесі 20-21 вересня, поповнився представником ще однієї круїзної компанії – Carnival UK.

Стівен Янг, директор з портових операцій та обслуговування Carnival UK, візьме участь у роботі конференції, виступить з презентацією в третій сесії, присвяченій проблематиці обслуговування круїзних туристів у портах заходу, а також візьме участь у business-to-business зустрічах (В2В meetings).

На сьогодні Carnival UK є найбільшою круїзної компанією в світі. Це компанія з найбільшою кількістю нововведень та постійною динамікою оновлення флоту. Вже зараз кількість суден у флоті Carnival досягла 22 одиниць. Традиційні для компанії регіони організації круїзних маршрутів – Аляска, Багамські острови, Бермуди, Кариби, Центральна Америка, Гавайї, Мексика, Нова Англія/Канада, Панамський Канал. У 2005 році, вперше в історії компанії Carnival, її лайнери почали заходити у європейські порти.

Нагадаємо, Міжнародна конференція «Black Sea Cruise 2012» проводиться вже втретє та справедливо вважається найавторитетнішою подією в галузі пасажирських перевезень у регіоні Чорного моря. Будучи одним з небагатьох заходів, присвячених питанням круїзного туризму чорноморського регіону, «Black Sea Cruise 2012» ставить своєю кінцевою метою – відродження та розвиток круїзного напряму на Чорному морі.

У рамках цьогорічного заходу організатори конференції – ДП «Одеський морський торговельний порт», Асоціація Середземноморських круїзних портів «MedCruise» та Асоціація портів Чорного і Азовського морів «BASPA» – планують обговорити низку важливих питань розвитку круїзної індустрії у регіоні. Серед них – основні тенденції в галузі круїзного судноплавства; головні завдання у сфері круїзів чорноморського регіону; портова та міська інфраструктура; інвестиційні можливості регіону; якість берегового обслуговування круїзних ліній; презентація екскурсійних продуктів; просування регіону як єдиного круїзного напряму на міжнародному круїзному ринку, а також розвиток маркетингового проекту круїзних портів «Cruise Black Sea».

версія для друку