українська російська англійська
Старобешівському району на Донеччині передано шкільні автобуси
27.08.2012 | 16:27
Донецька ОДА

Три нових шкільних автобуси, а також сучасний автомобіль «швидкої допомоги» отримали сьогодні мешканці Старобешівського району. Ключі від нових машин представникам органів місцевого самоврядування було урочисто передано головою Донецької облдержадміністрації Андрієм Шишацьким, який відвідав район.

Як зазначив Андрій Шишацький, виступаючи під час урочистої церемонії вручення нової техніки, придбання двох сучасних шкільних автобусів для підвозу учнів загальноосвітніх шкіл району до місць навчання стало можливим завдяки реалізації державної програми «Шкільний автобус». Ще одну машину було придбано за рахунок коштів обласного бюджету в рамках реалізації однойменної  регіональної програми. 

Для покращення медичного обслуговування мешканців району цього дня було також вручено і ключі від автомобіля «швидкої допомоги», який придбано в рамках реалізації пілотного проекту з реформування медичної галузі на Донеччині. Новий санітарний транспорт, оснащений усім необхідним медичним обладнанням, здатен значно пришвидшити оперативність надання медичної допомоги мешканцям Старобешівського району.

В ході урочистої церемонії вручення нової техніки, Андрій Шишацький підкреслив, що закупівля нових автомобілів для потреб медичних закладів регіону буде тривати і в подальшому. Зокрема, планується придбання санітарних автомобілів для потреб фельдшерсько-акушерських пунктів.

Також в рамках робочої поїздки голова регіону відкрив новий дитячий майданчик в старобешівському мікрорайоні «Черьомушки»  та відвідав дошкільний навчальний заклад «Берізка» в Новому Світі.

   

 

версія для друку